Lektoři

POZNEJ TY, KTEŘÍ TĚ TO NAUČÍ

NAŠE TANEČNÍ STUDIO MÁ TY NEJKVALITNĚJŠÍ LEKTORY V CELÉ PRAZE. PYŠNÍME SE NĚKOLIKA TITULY MISTRŮ ČR, TIHLE LEKTOŘI TĚ NAUČÍ VŠE.

Filtrovat výběr

Jméno: Katie Klimczyková

Kurzy: DVK 1, JVK 1, DVK+JVK+HVK Unite, Rodiče

Vyučované styly: house, hip-hop

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? House

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

Začínala jsem s tancem v 7 letech, a to přesněji s Latinou, kde jsem vydržela rok. V páté třídě jsem uviděla ve škole reklamu na Dancers 4 You a donutila rodiče, aby mě přihlásili. Od té doby jsem tady :). 

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch? 

V tanci je pro mě zatím největším úspěchem to, že jsem si dokázala najít na každém stylu něco, co mě baví a přenášet to tak do stylu, kterému se věnuji nejvíce. Baví mě radost na trénincích, i to, že se děti těší na začátek sezóny. Jsem ráda, že mám tu možnost dát dětem prostor nějaké té svobody a seberealizace v něčem aktivním a uměleckém. 

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Pracovat stále s lidmi, kteří se chtějí bavit tancem a jsou schopni tomu obětovat nějaký čas. Zároveň bych chtěla motivovat i ty, kteří tanec teprve zkoušejí a ukázat jim, že se není čeho bát. Mým největším přáním je, aby se tanec posouval tím správným směrem a abychom mohli skrz tréninky dělat lidi šťastnějšími. 


 

Kateřina Klimczyková

Kateřina Klimczyková

Streetdance
Po, St, Pá

Jméno: Lukáš Sivák (Luke Brown)

Kurzy: DVK 1/HVK 2 soutěžní 

Vyučované styly: Locking,Popping,Hip Hop

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Nejvíce se věnuji těmto třem stylům (popping,locking asi více)

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

Začínal jsem v taneční skupině Respect Us (Karlovy Vary) v roce 2008. Začínal jsem krumpem a hip hopem. Pak jsem jel na Druhou šanci a tam viděl ostatní taneční styly na úplně jiném levelu a začal se věnovat lockingu.

Tvůj dosavadní největší úspěch? 

Vytvoření taneční vernisáže LUNAGALLTICERY spolu se Zuzanou Al Haboubi, vytvoření snímku INDFRAME s BKP crew. Nejlepší battle byl na Cloud Cypheru 2018,  kde jsme se probojovali s Kalem do finále (popping).

Cíle a přání do budoucna? 

Můj cíl je zrealizovat a uskutečnit vše, co mám v hlavě a nepřestat se učit.


 

Lukáš Sivák

Lukáš Sivák

Streetdance
Po

Jméno: Dominika  Hrbková 

Kurzy: Děti 3, junioři 3 soutěžní

Vyučované styly: lockin, house, hiphop 

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Nejvíce se věnuji lockinu, pak housu a hiphopu. ale ostatním stylům se nebráním, a zkouším je. 

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

V Dancers 4 you tancuji 5 let. Před tím, než mi kamarádka doporučila d4u, tak jsem chodila na latinsko americké tance, ale to mě vůbec nechytlo. 

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch? 

Co považuji zatím jako největší úspěch je pravděpodobně 2. místo na lockinovém battlu na original summer. A také 1. místo na christmas champion battlu. 

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Můj cíl do budoucna je, se dostat přes preselekce na známém battlu. A moje přání je ztvárnit své nápady na složkách, které mám, a někam to s nimi dotáhnout.


Dominika Hrbková

Dominika Hrbková

Streetdance
Út, St, Čt

Jméno: Michal Bezruč

Kurzy: Roztoky u Prahy, Měšice

Vyučované styly: Hip Hop, Original School, Middle School, New School, New Jack Swing 

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? New Jack Swing, Hip Hop

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

Začínal jsem jako tanečník a vedoucí v CALIPSO DANCE KRNOV, kterou jsem spoluzakládal a následně mé taneční kroky vedly do EGO DMC DANCERS BRNO, kde jsem ukončil spolupráci v roce 2009 a začal se naplno věnovat v DANCERS 4 YOU, kde doposud stále působím.

Tvůj dosavadní největší úspěch? 

Úspěch?, asi bych tady mohl napsat všechny tituly jako jsou z mistrovství světa, Evropy a nebo ČR, ale nedívám se na osobní taneční úspěch, ale na radost, kterou mi dávají tanečníci. 

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Po taneční stránce jsou mé přání, abych mohl ještě pár let předávat co umím a přál bych si, aby jsme měli v DANCERS 4 YOU stále tak skvělou partu tanečníků a lektorů jako doposud. To co děláme má skvělé poslání a především naše filozofie má obroský smysl. Osobní cíle?, již jsem vybudoval jednu z největších tanečních škol u nás, tím jsem si splnil životní cíl, ale určitě můj cíl je do budoucna vychovat co nejvíce skvělých lektorů, kteří mé poslání povedou dál a dál. 


 

Michal Bezruč

Michal Bezruč

Streetdance
Po, Út, Čt

Jméno: Sweemo 

Kurzy: Breakdance 

Vyučované styly: Breakdance 

Styl, kterému se nejvíce věnuješ: Breakdance 

Jaké byly tvoje taneční začátky?

Tančím od malička a prošla jsem širokou škálou tanečních technik. Breaku a dalším stylům streetdance jsem se začala aktivně věnovat v roce 2007. Brzy na to jsem začala intenzivně zkoumat historii hiphopové, klubové a pouliční kultury, jezdit se vzdělávat do zahraničí, organizovat taneční akce, psát o tanci (redakce Bboy.cz, Redbull.cz aj.) a zúčastňovat se mezinárodních soutěží. 

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch?

Jako svůj největší úspěch beru to, že se moje láska k tanci časem stále zvětšuje. Za úspěch se může považovat moje členství v jedné z prvních bboy crews na světě - legendárních The Bronx Boys/Girls z New Yorku. A co se týče vyhraných battlů, tak si asi nejvíc vážím těch zahraničních, například vítězství na Mastermind Rockers Anniversary v New Yorku nebo Who Got The Flower ve Francii. Uspěchem je pro mě také vybudování PragueChild Klanu, což je crew složená z mých bboy studentů. 

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna?

Chtěla bych prohlubovat svoje chápání tance a své taneční vědomosti a pokračovat v předávání svých zkušeností mladým českým tanečníkům. Moje přání je vybudovat generaci lidí, kteří budou vědět, proč dělají to, co dělají, a budou v tom navíc naprosto sami sebou.


Lucie SWEEMO Plavcová

Lucie SWEEMO Plavcová

Breakdance
Út, St, Pá

Jméno: Mariana Kořalková ( Mája )

Kurzy: Roztoky JVK A

Vyučované styly: Hip Hop ( New/Old School, Litefeet, RnB ), House Dance

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Nejvíc do hloubky jsem se učila House, proto je to pro mě můj styl do battlu, ale co se týče mých hodin tak priorita stále zůstává u Hip-Hopu a to jakéhokoli. 

Jaké byly tvoje taneční začátky? Jako prcek jsem vyrůstala v prostředí gymnastiky, pop baletu i disca.

Tvůj dosavadní největší úspěch? Jako prcek jsem vyrůstala v prostředí gymnastiky, pop baletu i disca. Velký zlom pro mě udělalo mé domovské studio ( Fantasy Dance Studio ), kde jsem byla pod rukama Bee a Mathewa, kteří mě ve své podstatě vychovali. S našim týmem jsme se podívali do New Yorku, když jsme v roce 2017 vyhráli Taneční skupinu roku, to byl silnej moment. Ale osobně pro mě nejvíc znamená to, že předávám a že mám možnosti takový jaký mám.

Cíle a přání do budoucna? Přála bych si vychovávat pokorný, šikovný tanečníky, který bude hudba a pohyb naplňovat minimálně tak stejně jako mě.

Mriana Kořalková

Mriana Kořalková

Streetdance
Po, Út

Jméno: Yenda Hlaváček

Kurzy: nehvizdy nesoutezni, roztoky soutezni, freestyle

Vyučované styly: house dance, hip hop

Jaké byly tvoje taneční začátky? Začínal jsem klasikou a jazzem, nějakou chvíli jsem držel krok s b-boys z našeho města než přišel Maťo Zvara. Od té doby jsem v hip hop kultuře 24/7.

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch? Největší úspěch je, že každý ráno vstanu s myšlenkou, že budu dělat to, co mě naplňuje a co miluju.

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? Pokračovat v tom, co dělám tak dlouho, jak to jen bude možný.


 

Jeník YENDO Hlaváček

Jeník YENDO Hlaváček

Streetdance
St, Čt

Jméno: Sofia Bolegová

Kurzy: Děti WHOOP TEAM

Vyučované styly: house, hiphop, waack

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? 

house/waack Jaké byly tvoje taneční zážitky? Tančím už od malička. Dlouho jsem se věnovala latinsko americkým tancům a rok i baletu. Vše ale vedlo k Dancers 4 you, kde tančím už 5. rokem.

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch?

Jako svůj největší taneční úspěch beru to, že se mohu věnovat tomu, co mě baví a naplňuje.

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna?

Určitě se posouvat dál v tanci, zlepšovat se a najít se a v nějakém konkrétním stylu.

Sofie Bolegová

Sofie Bolegová

Streetdance
Čt

Jméno: Terezka Votavová

Kurzy: Soutězní mini dvk, krakov út, jvk čt, krakov pá - začátečníci, krakov pá - pokročilí

Vyučované styly: Hip hop a Waack

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Nejvíce se věnuju Waacku, protože mě baví jeho pozitivní energie, možnost vyjádřit svoje emoce a hudba, na kterou se tancuje.

Jaké byly tvoje taneční začátky?

Začínala jsem jako většina holčiček na baletu, ale ten mě nebavil, protože byl málo akční a chyběla mu volnost. Trochu mě to od tancování odradilo proto, jsem začala hrát volejbal. Stále jsem ale tancovala doma a mamka si toho všimla, tak mě ve škole, kam jsem chodila trénovat, přihlásila na tancování a od té doby jsem u toho zůstala.

Tvůj dosavadní největší úspěch? 

Můj dosavadní největší taneční úspěch je, že jsem v té spoustě stylů, které existují, našla ten, co mě baví. Co se lektorství týče, mým největším úspěchem je, když vidím pokrok, co děti udělaly.

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Mým cílem do budoucna je prostě tancovat. Chtěla bych i v 60 letech tancovat a stále se tím bavit.

Tereza Votavová

Tereza Votavová

Streetdance
Po, Út, Čt, Pá

Jméno:  Veronika Jarošová

Kurzy: JVK STREET K - Fitness Galaxie, Mini děti Střížkov (ČT)

Vyučované styly: House dance, Contemporary, Hip hop, MTV

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? House dance

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

Tancuji od 4 let, kdy jsem začala tancovat disco dance. Po pár letech se mi více zalíbil street dance, kterému se věnuji dodnes.

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch? 

V rámci soutěží jsem si odnesla spoustu medailí, jak za sólo, tak za formace. Jsem několikanásobná Mistryně ČR i Evropy. 

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Chtěla bych se dál rozvíjet a sbírat nové zkušenosti, abych je pak mohla předávat dál a učit tanečníky lásku k tanci.

Veronika Jarošová

Veronika Jarošová

Streetdance
St, Čt

Jméno: Anna Brnadová

Kurzy: ZŠ Korunovační, Junioři čtvrtek

Vyučováné styly: Hiphop, house, contemporary

Styl, kterému se nejvíc věnuješ? Hip hop

Jaké byly tvoje taneční začátky?

Tančím od malička, vždycky jsem milovala hudbu, takže to bylo asi to hlavní co mě k tomu dostalo. Vyzkoušela jsem si v tanci všechno možný: balet, folklór, výrazový tanec... Nakonec jsem tedy skončila u streetových stylů, které mě chytily ze všeho nejvíc!

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch?

To že můžu dělat co mě baví, šířit to dál, mít tu možnost ostatní rozvíjet, předat jim tak kousek ze sebe a co nejvíc je nadchnout pro tanec.

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna?

Posunout se zase někam dál, zdokonalit se ve stylech, které nejsou moji prioritou, přiučit se něčemu novému abych mohla ostatním předávat zas něco dalšího o něco lépe a vychovat tak skvělý tanečníky, které bude tanec bavit tak jako mě!Anička Brnadová

Anička Brnadová

Streetdance
Út

Jméno: Sabina/Sába 

Kurzy: Junioři D Team, Dospělí nesoutěžní

Vyučované styly: House dance, Hip Hop, Afro House, Funk

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? House dance, Afro House

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

Samozřejmě těžké ????. Nikdy nezapomenu například na svůj první battle…  Učila jsem se ale od těch nejlepších tanečníků, jako je Wahe, Zizoe, Tess a další… jejich knowledge je nekonečná a vždy měli/mají co předávat. Procestovala jsem celou ČR a vzdělávala jsem se i od zahraničních trenérů např. na SDK. Samozřejmě nechyběly taneční párty dlouho do rána, které k tomu rozhodně patří.

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch? 

Moji junioři a jejich umístění na MČR Beat Street, určitě nějaký ten battle, ale hlavně energie a úsměv na tváři těch, kterým můžu předávat své zkušenosti a radost z tancování

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Co nejdéle předávat taneční zkušenosti, vzdělávat, inspirovat ostatní, ale také se zároveň od ostatních učit a navzájem sdílet vše, co se tance týká.


 

Sabina Šrámková

Sabina Šrámková

Streetdance
Út

Jméno: Anička Steinerová

Kurzy: Pondělí, Úterý, Středa - miniděti, děti a junioři Kralupy nad Vltavou

Vyučované styly: Streetdance, Hip hop

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Nejvíce se věnuji Hip Hopu.

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

K tancování jsem se dostala už jako tříletá. Dva roky jsem tancovala s folklórem. V pěti letech jsem zašla s kamarádkou na zkušební lekci Hip hop, který mě okamžitě zaujal. V Dancers 4 You tancuji od deseti let. Jako lektorka začínám již čtvrtou sezónu.

Tvůj dosavadní největší úspěch?

Mezi mé největší úspěchy samozřejmě musím zmínit vítězství na soutěžích a předávání zkušeností dětem na lekcích.

Cíle a přání do budoucna?

Mé cíle do budoucna jsou takové, že chci posouvat dále mé děti v tancování dál a dál. A na sobě více zamakat, chodit na workshopy, abych své zkušenosti mohla předávat dál dětem.

 

Anna Steinerová

Anna Steinerová

Streetdance
Po, Út, St

Jméno: Michaela Sudová 

Kurzy: Děti a junioři ST - Roztoky 

Vyučované styly: hip-hop, house

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? 

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

 

Michaela Sudová

Michaela Sudová

Streetdance
Út

Jméno: Klára Beranová 

Kurzy: nesoutěžní děti a junioři na Střížkově a Korunovační. 

Vyučované styly: Hip hop, house

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Dancehall

Jaké byly tvoje taneční začátky?

Tancovat jsem začala ve 4 letech díky svým rodičům, kteří mě přihlásili na taneční kroužek. Ve svých 12 letech jsem začala navštěvovat taneční studio Dancers 4 you, díky kterému jsem nabyla mnoha zkušenostem a objevila věci a taneční styly, které mě baví. 

Do svých 17 ti let jsem se věnovala tanečním stylům hip-hop a house, které budu vyučovat na svých lekcích. Sama se v současné době věnuji nejvíce tanečnímu stylu dancehall, který mě nejvíce baví a pomalu se stává mým životním stylem...Ve svém volném čase se snažím chodit na různé workshopy v Praze, ale i cizině, abych měla stále v čem se zlepšovat a co předávat.

Tvůj dosavadní největší úspěch?

Za své úspěchy nepovažuji tolik ani výhry či postupy, jako učit mladou generaci a předávat ji své zkušenosti k tomu, aby se dále vyvíjela. Vidět mladé talentované jedince, kteří vkládají svou energii do toho, co je opravdu baví, je ten nejpříjemnější pocit, který lektora může potkat.

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna? 

Mým cílem na lekcích je naučit svěřence základy tancování v choreografiích, ale i ve freestylu. 

“Tanec je způsob komunikace”


Klára Beranová

Klára Beranová

Streetdance
Út, Čt

Eliška je tanečnice, která vyrostla v DANCERS 4 YOU a má za sebou již hodně zkušeností. Je to několikanásobný MISTR ČR a EVROPY. Její osobitý styl a nekonečný humor je zárukou dobré výuky a to v oblasti street dance. Letos natáčí videoklip s Janem Bendikem, který budete v nejbližších měsících vídat na TV NOVA a TV ÓČKO, kde můžete také Elišku vidět.


Eliška Lomozová

Eliška Lomozová

Streetdance
Út

Jméno: Michaela Kubíčková

Kurzy: DVK Po+St Korunovační, Mini děti čtvrtek Roztoky

Vyučované styly: Street dance

Styl, kterému se nejvíce věnuješ? Vogue, Afro house 

Jaké byly tvoje taneční začátky? 

Začínala jsem ve školce dělat balet, v první třídě jsem tančila disco (který mě teda vůbec nebavil). Poté jsem přešla do D4U kde jsem si prošla všemi kategoriemi a jsem tu až do teď .

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch? 

Tak největší úspěch je pro mě, když děti lekce baví něco si z ní odnesou. 

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna?

Chtela bych se víc věnovat Street jazzu a stylům které mě baví a  předávat dětem co nejvíc tanečních zkušeností  a zážitků


 

Michaela Kubíčková

Michaela Kubíčková

Streetdance
Po, St

Jméno: Barča Treu 

Kurzy: Mini děti B a C

Vyučované styly: Streetdance

Styl, kterému se nejvíce věnuješ?

Chodím na taneční workshopy Contemporary, Street Jazz, MTV dance a ve svém volném čase chodím na session New Style Hustle.

Jaké byly tvoje taneční začátky?

Tančím od svých pěti let. Jako malá jsem začínala aerobikem u kterého jsem moc dlouho nevydržela, a v sedmi letech jsem přešla na StreetDance do Dancers4You. V D4U jsem prošla všechny soutěžní věkové kategorie, nyní jsem členkou dospěláků, kde pravidelně bojujeme o nejlepší pozice na Mistrovství ČR. Loni jsem v Dancers4You měla možnost trénovat soutěžní složku DĚTI A a  možnost natočit videoklip s kapelou The Silver Spoons. Nyní v našem tanečním studiu učím tu nejmenší věkovou kategorii. K dětem mám velmi kladný vztah, děti zbožňuju a moc ráda jim předám své zkušenosti.

Tvůj dosavadní největší taneční úspěch?

Úspěch je pro mě to, že jsem měla tu možnost natočit klip, a že mám možnost trénovat v našem studiu.

Jaké jsou tvoje cíle a přání do budoucna?

Chtěla bych natočit ještě nějaký klip, a tančit třeba nějakému zpěvákovi. To jsou spíš sny, ale pořád se na něčem musí pracovat, nic není perfektní, takže makat na sobě dál.


Barbora Treu

Barbora Treu


Út, Čt

 

Odeslat

Zeptej se Našich lektorů, co tě zajímá

Webdesign

© 2021 Dancers4You.cz