Služby

tbfreewheelers.com forum embodies completely unique concept of minimalism. best quality discount patekphilippewatches at discount price. free of charge and easier is considered to be best https://www.luxurywatch.to/ review type. glass and case back cover can withstand huge hydraulic pressure on the watch with who makes the best es.wellreplicas.to.

RÁDI VÁM ZATANČÍME... A VÍCE

PROFESIONÁLNÍ TANEČNÍ STUDIO NABÍZÍ OPRAVDOVOU KVALITU VE VŠECH SMĚRECH, NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Nabízíme taneční vystoupení v rámci různých společenských, sportovních, firemních a kulturních akcí. Disponujeme řadou hotových vystoupení, které jsou již laděny do určitého tématu nebo tanečního stylu. V rámci nabídky tanečních vystoupení máme již mnoholeté zkušenosti a dokážeme se přizpůsobit každému specifickému přání daného zájemce. Nedělá nám problém vytvořit choreografii přesně podle Vašich představ.

V rámci vystoupení na kulturních akcí jsme schopni zajistit také program pro veřejnost a vtáhnout do tance každého. Zaručujeme maximální spolehlivost, kvalitu, profesionalitu, kvalitní sestřih hudby, výbornou komunikaci a především pocit, že vše, co bude chtít klient realizovat, tak proběhne.

Nezávazně objednat

NABÍDKA PRÁCE

NABÍDKA PRÁCE

Hledáme zájemce o brigádu, případně o zaměstnání, kteří chtějí pracovat v mladém kolektivu a chtějí se seberealizovat, posouvat jak sebe, tak naše taneční studio. Náš pracovní kolektiv sčítá na více jak 20 lidí, kteří pracují a posouvají D4U. Věříme, že i Vy budete mít mnoho odhodlání, nápadů a především kreativitu. Hledáme lektory, kteří mají zkušenosti, chtějí učit tanečníky něčemu novému.  

Nezávazně objednat

Charitativní akce

Charitativní akce

Dlouhodobě se zapojujeme do projektů, které mají význam. Pokud můžeme pomoci, tam kde to je potřeba, rádi se účastníme a pomáháme. V současné době máme za sebou spolupráci s dětskými domovy, s kojeneckým ústavem Thomayerovi nemocnice, s občanským sdružením Světluška, s organizací Nadání a dovednosti a několika dalšími organizacemi.

Nezávazně objednat

Maturitní plesy

Maturitní plesy

Nabízíme jak taneční vystoupení na maturitních plesech, tak možnost pro maturanty vytvoření jejich půlnočního překvapení. Podle Vašich představ společně vytvoříme originální vystoupení, na které budou všichni vzpomínat a zároveň si jako třída užijete i poslední společné chvíle během vytvoření choreografie. Jsme schopni pracovat i s úplnými začátečníky a vystoupení přizpůsobit tak, aby bylo originální, vtipné a vystihovalo přesně maturanty.

Nezávazně objednat

Pronájem prostorů

Pronájem prostorů

K dispozici nabízíme prostory k pronájmu jak pro firemní účely, tak pro účely k různým sportovním aktivitám. Možnost pronájmu tanečních sálů, ať již hodinově jednorázově, případně dlouhodobě. Při dlouhodobém pronájmu možnost zvýhodněné ceny a vzájemná spolupráce.

Nezávazně objednat

Profesionální střih hudby

Profesionální střih hudby

Kvalitní střih hudby díky mnoholetým zkušenostem pro nás není žádný problém. Stačí dodat hudbu, nebo upřesnit, jaké žánry a představu máte a daný mix Vám rádi vytvoříme.

Nezávazně objednat

Odeslat

Zaujala vás naše nabídka, ALE MÁTE OTÁZKU? napište nám

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Webdesign

© 2023 Dancers4You.cz