LEKTOŘI

Dominika Hrbková

DOMI

Choreografka soutěžních složek ve všech věkových kategorií DANCERS 4 YOU.Michal Bezruč


Choreograf, lektor a majitel 

DANECRS 4 YOUPedro Feri

PEDRO

Tanec vždy byl a je mým životním stylem a považuji ho za podstatnou část mé umělecké stránky, jelikož mě naučil, jak být sám sebou.
Urban stylez tančím od svých 14ti let, převážně se ve svém tanečním projevu soustředím na freestyle.
Za svůj dosavadní taneční život jsem měl tu možnost učit se od těch nejvzdělanějších u nás a také od tanečníků z jiných koutů světa. Okusil jsem také desítky battlů
(ČR a mimo).
Miluju ten pocit, když hraje hudba a já se utrhnu ze řetězu. 

Rebeka Přerovská

BEKA

Tanci se věnuju od malička a ve studiu jsem prakticky vyrostla. Baví mě tancem spojovat lidi a tvořit tím radost a týmového ducha. Při tanci a na tréninkách můžu opustit realitu a být kým chci a rozvíjet se, to také chci předávat dál. Hudba je věc, bez které se neobejdu jediný den, takže když ji spojím s tancem můžu vyjádřit všechny svoje emoce a spojit dvě věci které miluju. Zaměřuji se hlavně na hip-hop, hip-hop New school a house.

Kristýna Ťukalová

ŤUKY

Tancuju už od první třídy a plně se tomu věnuji tak od 15 let. Je to část života, bez které si to neumím představit. Učím se všem tanečním stylům, abych toho co nejvíce mohla předávat dál. Zaměřuju se nejvíce na freestyle, hiphop a afrofusion.

Veronika Jarošová

VERU


Tancuji již od dětství a lektorkou jsem od roku 2017. Zaměřuji se především na děti předškolního věku. 

Největší odměnou jsou pro mě děti odcházející z lekce s úsměvem, a s vědomím, že se naučily něco nového

Aneta Prchalová

HBO

je tanečnice, lektorka a choreografka, která se zaměřuje na street styles (hip hop, locking, house dance aj.),ale ani jiné taneční styly jí nejsou cizí. Tančí například také v muzikálu Funny Girl ve Studiu Dva.

Tanci se věnuje od dětství a byla součástí mnoha show jako například Eurovize 2020 s Benem Cristovao, Tvoje tvář má známý hlas, Fashion week, Colors of Ostava, Adidas aj., koncertů( J.U.D.G.E....), videoklipů (Benny Cristo, Slza, Zea, Memphis, The Valentines...) a reklam(Fernet, Woolite, OPPO, Lego...).
Na jejích lekcích se zaměřuje na techniku, muzikalitu a dbá na rozvoj osobitého stylu každého jednoho tanečníka. 

Kristýna Hrytsyk

TÝNKA

Od malička jsem obklopená hudbou a vyzkoušela jsem několik hudebních nástrojů. Ve 12 jsem se zapsala do kurzu v Dancers 4 You, abych hudbu zkusila vyjádřit pohybem. Nejvíce se věnuji stylům Hip Hop a House dance. A od svých 16 se o tanec zajímám více do hloubky a zkouším různé způsoby freestylu. Na svých lekcích je mým primárním cílem pomoct tanečníkům nalézt nekonečné možnosti vyjádření sama sebe skrze pohyb a hudbu. 

Anna Steinerová

Anička Steinerová

Svou taneční kariéru jsem začala ve svých čtyřech letech a trenérskou kariéru ve svých sedmnácti letech v Dancers 4 You. Nejvíce se věnuji streetovým tanečním stylům.
K mým cílům v oblasti tance patří neustále se rozvíjet a objevovat nové taneční styly.


Kači Růžencová

V Dancers4you tancuji od roku 2009 a díky tomu jsem prožila celé dětství a dospívání v přátelské komunitě tanečníků. 

Tuto atmosféru se snažím zachovat i na svých trénincích, mojí prioritou je udržovat dobrý kolektiv a probudit v dětech lásku k tanci a pohybu. Už v 5 letech jsem našla zálibu v hiphopu, načerpala jsem spoustu zkušeností, které nyní předávám dál. Také mě baví například house a litefeet. 

Jsem součástí dvou soutěžních týmů Dancers4you, účastním se různých battlů, workshopů a dalších tanečních akcí. 


Nikola Kobrová

Tancuji od doby, co jsem se naučila chodit a slyšela hudbu. Na svých lekcích se snažím ukazovat, že tanec nejsou jen pohyby, ale i celá knowledge, otevřenost a komunikace. Každý styl má své kouzlo, ale hiphop si mě získal se vším všudy. Dalšími styly, kterým se více věnuji, jsou house, poppin, i bboying. Vlastně všechny tyto styly jsem si prvně vyzkoušela právě v Dancers 4 You, ve kterém se rozvíjím už od roku 2014.

Elizabeth  "ELˇIS" Uchal

Tanec mě doprovází prakticky celý můj život, ve kterém si to už bez něj nedokážu představit. V tanci se snažím rozvíjet v co nejvíce stylech a účastnit se různých tanečních akcí, abych své znalosti a zkušenosti mohla předávat dál v co nejlepší kvalitě. Vždy se svého tanečníka snažím namotivovat k tomu, aby měl zájem se dozvídat o tanci nové věci, rozvíjet se a být zkrátka do tance zapálený . Baví mě pracovat s tanečníky, kteří mají jiskry v očích a snaží si z mých tréninků vzít co nejvíce, díky tomu vzniká na trénincích nepopsatelná atmosféra, která pomáhá mně i tanečníkovi zapomenout na všechny problémy a užívat si moment v tanci.

Nicol  Brožová

Tanec je pro mě euforická záležitost, je to propojení všech mých smyslů a každým novým krokem a melodií, se přináší na svět nový kus umění.

Street Dance tančím zhruba 5 let a začala jsem s ním poté, co jsem na vybíjené dostala nespočetně míčem do nosu. Je to pohyb co mě baví a nejvíce se věnuji stylům hip-hop, hip-hop new school, house a stále se vzdělávám v lockingu. Skrze každodenní poslech hudby všech žánrů, se snažím naučit co nejvíce stylům. Snažím se předávat své znalosti dál a mým hlavním cílem je ukázat mým studentům, že tanec by měl být vždy od srdce.