LEKTOŘI

Dominika Hrbková

DOMI

V D4U působím od roku 2016 a prošla jsem všemi věkovými i výkonnostními kategoriemi, a již čtvrtým rokem mám tu možnost předávat lásku k tanci svým studentům. Tato práce mě neskutečně naplňuje a dělá mi obrovskou radost. Věnuji se skoro všem streetovým stylům, ale nejvíce se vzdělávám v Hiphopu, Housu, Lockingu, Poppingu a nově i Afrofusionu.Michal Bezruč

MAJKL


Tancování je můj život, jako tanečník jsem vyhrál vše (ČR, Evropu i svět) a chtěl jsem, aby tu možnost zažívali tanečníci. Tuto metu jsem taky již splnil, další v řadě, bylo vychovat skvělé lektory, kteří jsou nadšeni pro to poslání, které to sebou nese a toho jsem už také docílil. Teď si už mohu jen užívat společnou radost, kterou zažívají tanečníci, rodiče a všichni, kdo se kolem našeho studia točí a za to moc děkuji. 
Pedro Feri

PEDRO

Tanec vždy byl a je mým životním stylem a považuji ho za podstatnou část mé umělecké stránky, jelikož mě naučil, jak být sám sebou.
Urban stylez tančím od svých 14ti let, převážně se ve svém tanečním projevu soustředím na freestyle.
Za svůj dosavadní taneční život jsem měl tu možnost učit se od těch nejvzdělanějších u nás a také od tanečníků z jiných koutů světa. Okusil jsem také desítky battlů
(ČR a mimo).
Miluju ten pocit, když hraje hudba a já se utrhnu ze řetězu. 

Rebeka Přerovská

BEKA

Tanci se věnuju od malička a ve studiu jsem prakticky vyrostla. Baví mě tancem spojovat lidi a tvořit tím radost a týmového ducha. Při tanci a na tréninkách můžu opustit realitu a být kým chci a rozvíjet se, to také chci předávat dál. Hudba je věc, bez které se neobejdu jediný den, takže když ji spojím s tancem můžu vyjádřit všechny svoje emoce a spojit dvě věci které miluju. Zaměřuji se hlavně na hip-hop, hip-hop New school a house.

Kristýna Ťukalová

ŤUKY

Tancuju už od první třídy a plně se tomu věnuji tak od 15 let. Je to část života, bez které si to neumím představit. Učím se všem tanečním stylům, abych toho co nejvíce mohla předávat dál. Zaměřuju se nejvíce na freestyle, hiphop a afrofusion.

Veronika Jarošová

VERU

Tancuji již od dětství a lektorkou jsem od roku 2017. Zaměřuji se především na děti předškolního věku. 

Největší odměnou jsou pro mě děti odcházející z lekce s úsměvem, a s vědomím, že se naučily něco nového.

Denisa Hrušková

DENČA

...

Kristýna Hrytsyk

TÝNKA

Od malička jsem obklopená hudbou a vyzkoušela jsem několik hudebních nástrojů. Ve 12 jsem se zapsala do kurzu v Dancers 4 You, abych hudbu zkusila vyjádřit pohybem. Nejvíce se věnuji stylům Hip Hop a House dance. A od svých 16 se o tanec zajímám více do hloubky a zkouším různé způsoby freestylu. Na svých lekcích je mým primárním cílem pomoct tanečníkům nalézt nekonečné možnosti vyjádření sama sebe skrze pohyb a hudbu. 

Anna Steinerová

Anička Steinerová

Svou taneční kariéru jsem začala ve svých čtyřech letech a trenérskou kariéru ve svých sedmnácti letech v Dancers 4 You. Nejvíce se věnuji streetovým tanečním stylům.
K mým cílům v oblasti tance patří neustále se rozvíjet a objevovat nové taneční styly.


Kači Růžencová

V Dancers4you tancuji od roku 2009 a díky tomu jsem prožila celé dětství a dospívání v přátelské komunitě tanečníků. 

Tuto atmosféru se snažím zachovat i na svých trénincích, mojí prioritou je udržovat dobrý kolektiv a probudit v dětech lásku k tanci a pohybu. Už v 5 letech jsem našla zálibu v hiphopu, načerpala jsem spoustu zkušeností, které nyní předávám dál. Také mě baví například house a litefeet. 

Jsem součástí dvou soutěžních týmů Dancers4you, účastním se různých battlů, workshopů a dalších tanečních akcí. 


Nicol Houzarová

Tanci se věnuji již od malička. Vždy jsem věděla, že lásku kterou mám chci předávat dál. Ráda zkouším všechny styly, abych toho mohla co nejvíc předávat. Nejvíc se zaměřuji na Hip Hop, Contemporary, Experimental a Freestyle. Tanec je velká součást mého života. Dokážu při tom ukázat sama sebe a své emoce. Rada bych dovedla take své studenty k takovéhle lásce k tanci jako mám já.

Elizabeth  Uchal

ELIS

Tanec mě doprovází prakticky celý můj život, ve kterém si to už bez něj nedokážu představit. V tanci se snažím rozvíjet v co nejvíce stylech a účastnit se různých tanečních akcí, abych své znalosti a zkušenosti mohla předávat dál v co nejlepší kvalitě. Vždy se svého tanečníka snažím namotivovat k tomu, aby měl zájem se dozvídat o tanci nové věci, rozvíjet se a být zkrátka do tance zapálený . Baví mě pracovat s tanečníky, kteří mají jiskry v očích a snaží si z mých tréninků vzít co nejvíce, díky tomu vzniká na trénincích nepopsatelná atmosféra, která pomáhá mně i tanečníkovi zapomenout na všechny problémy a užívat si moment v tanci.

Nicol  Brožová


Tanec je pro mě euforická záležitost, je to propojení všech mých smyslů a každým novým krokem a melodií, se přináší na svět nový kus umění.

Street Dance tančím zhruba 5 let a začala jsem s ním poté, co jsem na vybíjené dostala nespočetně míčem do nosu. Je to pohyb co mě baví a nejvíce se věnuji stylům hip-hop, hip-hop new school, house a stále se vzdělávám v lockingu. Skrze každodenní poslech hudby všech žánrů, se snažím naučit co nejvíce stylům. Snažím se předávat své znalosti dál a mým hlavním cílem je ukázat mým studentům, že tanec by měl být vždy od srdce.

Alena Fajáková

AJKA

...