TÁBOR

SUMMER DANCE STAGE - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

SUMMER DANCE STAGE 2023

LETNÍ TÁBOR - SOUSTŘEDĚNÍ


DANCERS 4 YOU pořádá již 18.rokem skvělou letní akci, která nese název SUMMER DANCE STAGE 2023 v rekreačním středisku NETOPÝR, které bylo označeno jako Centrum roku. Středisko se nachází v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Lužických hor, na rozhraní národního parku České Švýcarsko.


TÉMATEM LETNÍHO TÁBORA BUDE CIRKUS.

Připravili jsme pro Vás týden úžasného tancování, zábavy, her a to díky profesionálnímu teamu a lektorům, kteří k nám na SUMMER DANCE STAGE přijíždějí z celé České republiky i ze zahraničí. Můžete se mimo jiné těšit na battle D4U, ubytování - chatky či budova, 5 tanečních prostor, fotbalové hřiště, pingpongové stoly, adrenalinové sporty, pitný režim po celý den, strava 5x denně přizpůsobená pro sportovce, vegetariánská a bezlepková strava, free Wi-Fi a další. Každý účastník, který se zaregistruje, musí do 14 dní od registrace zaplatit zálohu a to ve výši 3 000 Kč. Záloha je nevratná a celkovou platbu musíte zaplatit nejpozději do 10.7.2023, pokud nebude platba připsána, záloha propadne.

Kapacita letního tábora je 150 dětí - (pokud se stav zaplní, budeme brát přihlášky nad rámec jako náhradníky)  

S SEBOU: klasické vybavení na tábory, dostatek triček na lekce, láhev na pití, nějaké věci kdyby nás přepadl déšť :)

Termín:

29. 07. - 05. 08. 2023

Cena tábora:

  • 6 690 Kč


PŘIHLÁŠKA NA SUMMER DANCE STAGE 2023


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DANCERS 4 YOU

21.8. až 25.8.2023

DANCERS 4 YOU pořádá již 15.rokem příměstský tábor, který bude probíhat u nás ve studiu a děti budou mít lekce plné tance, užijí si hry,  procházky, malování, soutěže a navštívíme jedno úžasné místo. V pátek bude malé vystoupení pro rodiče, kde se následně rozloučíme.  Vše bude probíhat v našem studiu, které má neskutečné zázemí. 


Cena 3 500 Kč (sourozenecká sleva 200 Kč)